Усунення протікання своїми руками.
Існує кілька можливих причин пошкодження прокладки:
- невідповідність розмірів деталі розмірами крана
- потрапляння під прошарок крана піщинок або інших чужорідних тіл
- низька якість гуми
- вода, що містить різні домішки
- деформація у зв’язку з дією високих температур
- неправильна установка деталі
Як замінити прокладку в крані: підготовчі роботи.
Щоб усунути текти водопровідної труби і замінити стару прокладку в змішувачі, потрібно перекрити воду за допомогою вентиля. Потім відреставрувати ванну необхідно спустити все в водопроводах воду. Якщо вентиль несправний, або перекрити напір води не вдається, то краще викликати сантехніка. Заздалегідь придбайте набір прокладок або ж одну деталь, якщо вам вже відомі її розміри.
Як самостійно поміняти прокладку
Щоб зрозуміти, як замінити прокладку в крані, визначте тип вашого змішувача.Часто зустрічаються:
змішувачі, що мають головку з кераміки і ущільнювач з гуми або шкіри, змішувач (прапорцевий) змішувач, кран-букса, головка якого виготовлена з кераміки,
Для того щоб якісно замінити прокладку в крані, вам знадобляться такі інструменти: сантехнічний розвідний ключ, набір гайкових ключів, викрутки, плоскогубці, невеликий ніж.
Як поміняти прокладку в крані: покрокова інструкція - "Як замінити прокладку в крані".
Найчастіше, ущільнювач зношується в вентилі. Щоб замінити стару запчастина, доведеться розібрати всі деталі водопровідного крана. Спочатку необхідно зняти кнопку, яка вказує на потоки холодної і гарячої води, а після цього відкрутити фіксуючий гвинт.Івано франківськ та область. У рідкісних випадках гвинт відкручується насилу, тому його можна облити окропом і спробувати відкрутити знову, або ж використовувати плоскогубці або гайковий ключ. В цьому випадку інструменти варто обмотати ізоляційною стрічкою, щоб при роботі не пошкодити поверхню крана.Реставраувати ванну найкраще рідким акрилом.
Отримавши доступ до деталей сантехнічного вироби (муфті, сальникам і т.д.), потрібно уважно їх оглянути. Добравшись до ущільнювача, необхідно акуратно зняти його і замінити новим. Після цього слід зібрати змішувач і перевірити функціонування крана. Для цього потрібно покрутити його в різних напрямках. Після цього відкривається магістральний вентиль і дається доступ до гарячої і холодної води.
Бувають випадки, коли прокладка не вимагає заміни, її досить просто промити чистою водою і перевернути. Також можна самостійно зробити прокладку, використовуючи листову гуму.
Якщо після заміни гумового ущільнювача проблема з протіканням водопроводу була усунена, то, ймовірно, причиною стала поломка іншої деталі. Або ж ви допустили помилку і в процесі ремонту пошкодили новий ущільнювач. У цьому випадку доцільно звернутися за допомогою до спеціалізованих майстрам.
- Реставрація ванн Івано-Франківськ
Ви можете подивитися навчальне відео, щоб поміняти ущільнювач крана своїми руками. При наявності необхідних інструментів і комплектуючих ви не будете мати труднощів з тим, як поміняти в крані ущільнювач або іншу важливу деталь.