Реставрація ванни методом “наливу” це – нанесення рідкого акрілового полімеру, який використовується і створено для реставрації ванни, є багато виробників данного матеріалу.
Матеріал "наливна ванна" дуже популярний серед майстрів хто робить Наливна ванна, що дозволяє отримувати рівну, глянцеву, рівномірно нанесену поверхню. Акрил є ударостійким і зносостійким, володіє хімічною стійкістю і опором до бактерій та грибків.
Але в народі цей вид реставрації отримав назву “наливна ванна“, так як його особливість полягає у тому, що наносять його не пензликом, як по технології емалювання, а наливають на каркас ванни.
Матеріал має гарну текучість, що дозволяє отримувати рівну, глянцеву, рівномірно нанесену поверхню.
Стакріл є ударостійким і зносостійким, володіє хімічною стійкістю і опором до бактерій та грибків.
До цього можна додати і ще одну не мало важливу перевагу – він відмінно тримає тепло.
При цьому методі забираються всі дефекти ванни і в результаті Ви отримуєте якісну рівну поверхню за зовнішнім виглядом схожу на заводське покриття , що володіє високою стійкістю до різних абразивів, подряпин, хімічних миючих засобів.
Останнім часом, як спосіб реставрації ванн, наливна ванна користується підвищеним попитом.
З’явилося багато нових термінів, які звучать по різному.
Рідкий акріл, стакріл, акриловий полімер, відновлення ванни способом наливу – різні назви одного й того ж методу.
-
Робота майстра.
У чому полягає робота майстра: поверхня ванни підготовлюється (абразивна обробка + знежирення), знімається обв’язка і емаль повільно розливається по поверхні ванни.
Для вирівнювання шару на дні використовують кисть або шпатель. Зайвий матеріал витікає через зливний отвір. Товщина шару покриття від 2–5 міліметрів.
В кінцевому підсумку Ви отримуєте практично нову сатехніку з рівним, глянцевим покриттям.
Використовувати агрегат за призначенням можна через 48 годин.
За вашим бажанням по звершенню терміну висихання матеріалу ( це дві доби) до Вас може приїхати майстер і поставити нову обв’язку або повернути на місце стару.
-
Догляд за наливною ванною.
Догляд за наливною ванною простий мити її потрібно звичайним мильним розчином або використовуйте будь- який засіб для миття посуду.
Також можна використовувати засіб яким миють акрилові ванни.
-
Процес підготовки поверхні.
Не важливо роблять Вам реставрацію методом наливу або емалювання, процес підготовки дуже важливий, саме від нього залежатиме термін служби покриття вашої ванни.
Поверхня ванни повністю повинна пройти абразивну обробку, широкі щілини й відколи шпаклюють. Якщо раніше Вашу ванну вже реставрували то тоді все повинно бути зняте, потім прибирається сміття і обезжиривается ванна.
І тільки тоді майстер повинен приступати до нанесення наливного акрилу. Це буде називатися професійною роботою.
-
Обвязка.
Хочеться зказати пару слів про обв’язку: обв’язка – сукупність труб, що йдуть від бокового та нижнього зливу вашої ванни в загальний злив.
Тепер варіанти, пов’язані з обвязкою. Ви спокійно можете поставити на місце стару обв’язку самі або замінити її на нову.
Якщо з якихось причин Ви не можете цього зробити або попросту не вмієте, не хвилюйтесь, Ви можете скористатись послугами нашого майстра який приїде до потім приїде до Вас і поставить стару обвязку на місце або замінить її на нову.
Ви можете прочитати на різних сайтах, що термін служби наливної ванни 15-20 років, тут складно судити, оскільки стакріл у нас 20 років ще не роблять, але наливні ванни, які відслужили по 10 років і більше, це реальність.
Гарантія на чавунні ванни 3 роки. Служить наливний акрил 15-20 років.
Матеріали, які застосовують в процесі реставрації, пройшли сертифікацію і мають документальне підтвердження.
Замовити реставрацію ванни рідким акрилом та отримати консультацію можна щодня зателефонувавши нам.
Дзвінки пирймаємо з 09-00 до 23-00. Працюємо без вихідних.
Реставрація ванн Тернопіль |
Реставрація ванн Чернівці |
Реставрація ванн Рівне |
Реставрація ванн Іванно-Франківськ |
- |
Також подивіться:
Коментарі: (0)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.