Вибираючи змішувач для ванної кімнати, важливо, врахувати чинники: Скільки людей проживає в сім’ї, переважно діти або літній контингент, модель ванної, умивальника, можливе місце розташування (вбудований у стіну, на борту ванної). Користуєтесь ви водонагрівачем, газовою колонкою або центральним водопостачанням. При експлуатації, значення має все. Куплений вами змішувач для ванної, кухні, раковини буде служити довго і якісно за умови дотримання правил користування.
Матеріал "наливна ванна" дуже популярний серед майстрів хто робить Як вибрати змішувач для ванної кімнати, що дозволяє отримувати рівну, глянцеву, рівномірно нанесену поверхню. Акрил є ударостійким і зносостійким, володіє хімічною стійкістю і опором до бактерій та грибків.
Змішувачі для ванної класифікують за способом управління:
- Одноважільні.
- Двохвентильні.
- Змішувачі–термостати.
- Сенсорні.
- Одноважільні змішувачі.
Останнім часом дуже популярні. Новий дизайн, монолітність – вражає. Завдяки одному руху вгору, вниз – відкривається і закривається; вправо, вліво – перемикається холодний і гарячий потік. Легко контролюється рівень напору, а катридж, дозволяє довго не міняти прокладки. У разі поломки, легко ремонтуються. Доступні в ціні. Широкий вибір кольорової гами, матеріалів вироби, способів кріплення і установки, довжини, висоти, ширини крана дозволяє його використовувати для душової кабіни, ванної, раковини на кухні.
Варто звернути увагу на перемикач душа. Вони двох видів:
- Кнопкові.
- Прапорцеві.
Як показала практика, використовуючи кнопкові перемикачі при центральному водопостачанні, вони схильні швидко засмічуватися, отже, заїдають, ламаються і власникам доводиться міняти абсолютно всю систему.
Двохвентильні змішувачі
Були розроблені ще в сімдесятих роках. Перевага їх над одноважільними змішувачами в тому, що при демонтажі їх можна розбирати по запчастинах і поміняти зламану деталь. Деталі завжди в наявності, а не хитромудра система, дозволяє самостійно вивчивши поломку, позбавитися від неї. Звичайно, двохвентильні крани набувають нового вигляду, дизайн, стали більш презентабельні, але зміст і структура роботи та ж. Холодний і гарячий потік регулюються окремо кран–буксами.
У цьому плані одноважелі є чудовим. Задавши певну температуру, ви можете спокійно приймати душ або ванну. Нічого не підкручуючи, що не підшукуючи оптимальну програму знову і знову. Відверто кажучи, для нашого рівня жорсткості води, ці моделі, кращі.
Змішувач з термостатом
Дуже поширені моделі в Європі. Виглядає як панелі, на якій з двох сторін рукоятки. Одна для відкривання і закривання води, а друга для установки температури. Сенс роботи полягає в тому, що всередині панелі є термостатичний елемент, який змішує воду. Навіть якщо потече більш гаряча або холодна, термостат відключить подачу повністю. Це захищає вас від опіків або крижаного душу. Також всередині панелі встановлені фільтри, які забезпечують захист термоелемента від жорсткої води. Даний вид змішувача широко використовується для душової кабіни.
Сенсорні змішувачі.
Звучить на межі фантастики, але все дуже просто. Завдяки датчику, який створює навколо крана спеціальне поле, підставивши руки ви зміните структуру поля. Це подає сигнал відкрити або закрити водопостачання. Програма температури і натиску води виставляється один раз до тих пір, поки наступний користувач не змінить свідчення. Живиться він від батарейок. В середньому їх вистачає на місяць.
Який змішувач краще і який з них вибрати для ванної, раковини і кухні вирішувати вам. Всю важливу та необхідну інформацію ми вам надали.
----
Матеріали, з яких виготовляють змішувачі бувають: металеві, полімерні, керамічні. Покривають виріб хромованим або емальованим металом.
Також подивіться:
Коментарі: (0)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Тепер не потрібно міняти стару ємність та тратити гроші на ремонт і покупку.