Ще один із способів повернути вашій ванні красу - Акриловий Вкладиш. Дивно простий, але надійний метод дозволяє вам отримати зі старої ванни нову. Акриловий Вкладиш просто вставляється в вашу стару ванну, повторюючи всі її контури. Вкладиш приклеюється на спеціальну монтажну піну, і немає ніяких шансів воді просочитися між ванною і вкладишем. До того ж акрил чудово блищить, відмінно миється, і довше зберігає тепло. Через добу ванній можна користуватися.
Акриловий Вкладиш володіє високою стійкістю до кислот і миючих засобів, але легко дряпається. Стійкість покриття ванни 15 – 20 років. Вся робота займає 2 - 3 години. Фактично, акриловий вкладиш – це вставка в ванну, яка повністю закриває від сторонніх очей (і, звичайно, контакту з шкірою) металеву чи чавунну основу, растерявшую свій початковий лиск. Надійно укріплена в чаші, така вставка створює повну ілюзію сучасної акрилової ванни.
Матеріал "наливна ванна" дуже популярний серед майстрів хто робить Акриловий вставка або вкладиш, що дозволяє отримувати рівну, глянцеву, рівномірно нанесену поверхню. Акрил є ударостійким і зносостійким, володіє хімічною стійкістю і опором до бактерій та грибків.
Структура акрилового вкладиша
Варто відзначити, що така ілюзія не так вже далека від дійсності, адже акриловий вкладиш і повноцінна акрилова ванна виготовляються з одного і того ж матеріалу за схожою технологією. Цей матеріал – акрил (він же плекс, оргскло і поліметилметакрилат), - являє собою білосніжний оздоблювальний шар, твердий і рівний, стійкий до різноманітних впливів і довговічний.
Під цим шаром ховається основа з АБС-пластика – удароміцного матеріалу, з допомогою якого виконується формування виробу. Він забезпечує достатню міцність ванни-вставки. Так, наприклад, завдяки основі з АБС - пластику ванній не здатне нашкодити падіння лійки душа з висоти людського зросту (типова ситуація, з якою стикався, напевно, кожен!).
Двошарова структура робить вкладиш у ванну акриловий твердим, але відносно простим у виробництві, сліпучо білим і гладким, міцним, але не надто важким. На відміну від тієї ж акриловою ванною, верхній шар акрилу помітно тонше і, відповідно, може швидше стертися. Втім, для того, щоб завдати вставці такі пошкодження, доведеться докласти чималих зусиль, але навіть у випадку, якщо це відбудеться, погляду відкриється лише трохи менше біла пластикова основа (АБС).
Недоліки акрилового вкладиша у ванну:
- Товщина акрилового покриття вкладиша все ж менше, ніж у акриловою ванною.
- Для встановлення акрилового вкладиша потрібно надійне підгрунтя – чаша металевою або чавунною ванною, яка втратила свій зовнішній вигляд і потребує ремонту.
- Акриловий вкладиш не виготовляється індивідуально для кожного випадку, а є стандартизованими.
- Встановити акриловий вкладиш самостійно навряд чи вдасться: для його монтажу потрібна особлива кваліфікація і професійні витратні матеріали.
- При монтажі ванни-вставки може знадобитися видалення нижніх рядів настінної плитки, якщо вони поєднані з краєм ванни.
Реставрація ванн Тернопіль |
Реставрація ванн Чернівці |
Реставрація ванн Рівне |
Реставрація ванн Іванно-Франківськ |
- |
Також подивіться:
Коментарі: (0)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.