Слідуючи такому підходу, багато варіантів відразу відпадають. Наприклад, дорога деревина, примхлива і вибаглива. Підвищена вологість їй не до смаку, вона відразу починає сиріти, покриватися цвіллю, а при обробці абразивними засобами, втрачає первозданний блиск і презентабельність. Звичайно, дорога сировина вражає терміном експлуатації, воно може служити вам, вашим дітям, онукам, правнукам, але за умови дбайливого користування в сухих приміщеннях.
Матеріал "наливна ванна" дуже популярний серед майстрів хто робить Як вибрати меблі в ванну кімнату?, що дозволяє отримувати рівну, глянцеву, рівномірно нанесену поверхню. Акрил є ударостійким і зносостійким, володіє хімічною стійкістю і опором до бактерій та грибків.
Для того, щоб вам не переплачувати, не зробити помилку при покупці, в цій статті, ми підкажемо, як правильно вибрати меблі у ванну кімнату.
Досвідчені фахівці радять купити меблі для ванної з дерево–стружкової плити ДСП і плит МДФ, які покриваються декількома шарами вологостійкої емалі. Незважаючи на те, що світові виробники хвалять свою продукцію і запевняють клієнтів в міцності експлуатації, багато чого не відповідає рекламі.
Інструкція з вибору меблів:
Існує три основні ознаки, завдяки яким ви можете застразувати себе від «промаху»:
Зверніть увагу на якість матеріалу фурнітури. Хромовані металеві, нержавіючі петлі, гачки, навіси, ніжки – довго зберігають первозданний вигляд. Кращий варіант дорогі метали, але їх застосовують на дорогому дереві. Позолочена пластмаса не довгострокова. З часом фарба злізе, а пластмаса швидко зношується і вам доведеться міняти навіси, гачки на метал.
Наявність підтіків, слідів пензлики, розмазаних малюнків на виробі, не дозволено.
Звук виробу також говорить багато про що. Щільний, однаковий по всій площі, свідчить про монолітність і сумліну роботу. Протилежні характеристики говорять про зворотне. Що стосується, стилю, дизайну, кольору – це відноситься до ваших особистих вподобань. Тут діапазон вибору широкий і різноманітний. Все залежить від бажання, характеру, можливостей, прагнення власника. Не можна забувати про такі чинники як кількість членів сім’ї, різні смаки кожного з них, кількість квадратних метрів, висота приміщення.
Як правильно встановити меблі: Щоб не припустити прояву грибка, цвілі, патогенних мікроорганізмів, є правила установки меблів для ванної:
- Відстань один від одного, становить не менше трьох сантиметрів.
- Відстань від стін кімнати не менше п’яти сантиметрів.
- При наявності системи «тепла підлога» шафи, пенали встановлюється на ніжки або підвішується на стіни.
Також подивіться:
Коментарі: (0)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Тепер не потрібно міняти стару ємність та тратити гроші на ремонт і покупку.