
Азіатські країни – це повна протилежність вище сказаному. Китай, Японія, Таїланд – це фаворити, на які орієнтується будь дизайнер.
Залежно від ваших уподобань східний стиль в інтер’єрі ванної кімнати може бути драматичним, нейтральним, екзотично яскравим. Головна лінія, яка простежується у азіатів – це мінімалізм. Через те, що у населення, у порівнянні з європейцями, житлова площа набагато менше, багато, один предмет виконує кілька функцій. Тому меблі в східному стилі азіатського напрямку – прямолінійна, проста на вигляд, але багатофункціональна.
Матеріал "наливна ванна" дуже популярний серед майстрів хто робить Східний стиль в інтерєрі ванної кімнати, що дозволяє отримувати рівну, глянцеву, рівномірно нанесену поверхню. Акрил є ударостійким і зносостійким, володіє хімічною стійкістю і опором до бактерій та грибків.
Східний стиль в інтерєрі ванної кімнати
Говорячи про східний стиль в інтер’єрі ванної кімнати, у нас виникають асоціації з ісламськими країнами, забуваючи про інші не менш красиві і яскраві частинах світу. Залишилося тільки визначитися з вибором країни, яку ви хочете бачити у себе у ванній.
Східний стиль поділяється на: арабський і азіатський. Вони абсолютно різні, хоча і відносяться до Східного інтер’єру. Арабський – наляпистий і пихатий, азіатський – практичний, багатофункціональний мінімалізм.
Арабський стиль.
Плануючи створити подібну атмосферу, ознайомтеся з характером і нахилам таких країн як Туреччина, Сирія, Єгипет.
Арабські народи ніколи не скупилися на красу, витонченість, багатства. Саме ця червона лінія простежується в інтер’єрі.
Меблі й ванній кімнаті арабського стилю.
Згадуючи про арабські простори, ми представляємо турецьку лазню – хамам, наряди з дорогого шовку, достаток дорогоцінних каменів. На відміну від палацового та англійського стилю, де використовувалися пастельні тони, мінімалізм, королівський шарм і аристократія, східний стиль рясніє яскравими відтінками, насиченими і помітними квітами, які плавно переходять один в інший і створюють атмосферу розкоші та краси. Матеріал, який використовують при обробці, імітує дорогоцінні камені.
Зверніть увагу
Імітація золота, срібла, смарагди, рубіни, мармуру відіграє важливу роль в оформленні меблів східного стилю. На стінах використовують мозаїчну плитку, завдяки, якій можна створити будь-яку, обрану вами картинку. Шикарні драпіровані штори, фіранки з пензликами. На підлозі дорогі м’які килими, достаток подушок з оксамитових матеріалів і бахроми.
Меблі в східному стилі низькі, часто без ніжок з темного дерева, різьблені, покриті лаком. Ніяких гострих кутів і різких переходів. Все масивне, важке, округлої форми. Дерев’яні ширми, глиняні предмети побуту, вази, фонтанчики додадуть витонченості та шарму.
Тут розкіш не знає кордонів, тут не буває багато, тут потрібно показувати і виставляти все і відразу. Для деяких це повний несмак, нагадує забиту, наляпісту кімнату. Але на смак і колір товариша немає, слово комфорт, відпочинок у кожного свої.
Азіатський дизайн меблів
Облицювання стін, стелі, підлоги зазвичай з бамбука, який супроводжується полірованим металом. Сфера використання бамбука багатогранна. Його застосовують у будівельній сфері, меблевих фабриках, в декорі. Кольори оформлення теплі і конкретні, тут немає яскравих переходів. Контраст тут не доречний.
Правильні геометричні фігури, прямі лінії, чіткі форми, все, що має на увазі простір і тепло одночасно. Завершеним стиль можна вважати тільки після установки такого елемента, як імітація течії води. Перебіг води повинно бути видно і чутно. Вирішити таке завдання можна за допомогою акваріума, невеликого фонтанчика, маленького водоспаду.
-----
Азіатський стиль добре підходить для кімнат малої площі. Інтер’єр не перевантажений декором, аксесуарами, меблями, технікою. Він простий, логічний, ідеальний в експлуатації. Люди, які прагнуть захистити себе від суєти мегаполісу, користуються цим видом оформленням своїх кімнат і досягають потрібної мети.
Також подивіться:


Коментарі: (0)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Тепер не потрібно міняти стару ємність та тратити гроші на ремонт і покупку.