Хоча сучасна ванна кімната, як правило, займає невелике приміщення в будинку, але по суті це саме жваве місце. Тому ванна повинна бути влаштована таким чином, щоб стати максимально комфортною і в той же час затишною. Сьогодні це здійснити неважко: в спеціалізованих магазинах є всіляке обладнання, яке можна розмістити у ванній кімнаті компактно і зручно. Унітази, біде, раковини представлені на будь—який смак.
Матеріал "наливна ванна" дуже популярний серед майстрів хто робить Ванна як вона є, що дозволяє отримувати рівну, глянцеву, рівномірно нанесену поверхню. Акрил є ударостійким і зносостійким, володіє хімічною стійкістю і опором до бактерій та грибків.
КРАНИ
Якщо ви міняєте крани, ваш вибір обмежений розміром і кількістю отворів, наявних на ванні, раковині або біде. Але якщо ви починаєте з нуля, у вас є можливість вибрати кран будь—якої форми і стилю. Існує кілька видів обробки від поширеного хромування до нержавіючої сталі, міді або золота, а також кольорових пластикових кранів. Шукайте крани, відповідні вітчизняному стандарту. Це гарантує, що вода буде текти з крану з прийнятною і зручною швидкістю. Всі крани повинні задовольняти головній вимозі запобігати витоку і забруднення води.
КРАНИ—СТОЙКИ
Вид. Поширена модель, купується два крани — один для гарячої води і один для холодної. Зазвичай труба, що підводить під’єднується знизу, тому кран повинен встановлюватися на горизонтальну поверхню, наприклад на край ванни або раковини. Використання. Сучасні крани—стійки набагато менше і акуратніше традиційних.Крани—змішувачі
Вид. Холодна і гаряча вода змішується в одному центральному крані. Двох потоковий змішувач змішує воду в центральному крані носику, але фактично холодна і гаряча вода підводяться по окремих трубах.
«Справжній» змішувач дійсно змішує холодну і гарячу воду, але його має встановлювати фахівець
щоб обидва потоки йшли з однаковим напором. Використання. Змішувач, який встановлюється на ванну, раковину або біде з одним отвором для крана, відомий як моно блок (угорі ліворуч). Змішувач з трьох частин (угорі) можна встановити тільки на обладнання з трьома отворами одне для крана і два для вентилів.
Змішувач для ванни
Вид. Випускаються моно блоками, двома і трьома частинами. Багато хто має гнучкий шланг для душу та рукоятку (важіль), що направляє потік води. Використання. У змішувача
Змішувачі для біде
Вид. Самий основний змішувач для біде просто змішує гарячу і холодну воду. Знайдіть крани з обертовим носиком, вони зручніше. У деяких змішувачів
з трьох частин вентилі можна встановити на край ванни, а кран носик нижче на внутрішній стінці. Для незакріпленої ванни виберіть копію старовинного змішувача.
Використання. Встановлюючи складний змішувач, перевірте у фахівців, чи відповідає він усім вимогам.
КРАН З ОДНИМ ВАЖЕЛЕМ
Вид. Потік води регулюється важелем. Як правило, чим вище піднятий важіль, тим сильніше струмінь. Більшість моделей представляють собою змішувач, тому важіль повертається вліво вправо, змінюючи температуру води.
Використання. Прокладки за дисками, зазвичай керамічними (вгорі, збільшені). Вони довговічні і стійкі до вапняним відкладенням. Створюють в крані герметичну водонепроникну ізоляцію.
СТІЧНІ ТРУБИ
Вода з ванни і раковини виходить через стічний отвір. Воно затикається пластикової чи гумової пробкою, що висить на ланцюжку, прикріпленою до верхнього зливного отвору.
Більш сучасний стік закривається за допомогою важеля (зазвичай частина крана). Коли важіль натиснуто або ручка (вмонірованная в панель ванни) повернута, пробка або ковпачок, що закриває стічний отвір, автоматично вискакує і вода витікає в ванну.
УНІТАЗИ реставрація ванн.
Унітази зазвичай виготовляються з склоподібного фарфору, дуже гігієнічного. Вони складаються з піддону, що містить воду, і бачка з водою для змиву.
Змив управляється рукояткою або іншим подібним пристосуванням. У деяких бачках
Моно БЛОК Вид. У моно блоці бачок і піддон становлять єдину конструкцію. Використання. Займає мало місця і виглядає витончено і акуратно. передбачений повний і частковий злив води на вибір. Спуск води — це найбільш поширений механізм змиву. Використовується сильний потік води, що омиває всю поверхню піддону і змиває відходи. Ефективно, але досить шумно. Сифонний. Альтернативний метод — спуск проводиться всмоктуванням води. Це ефективно і безшумно.
Апарат для дроблення і викачування. Електричне пристрій, який подсоедіняет— Наблизити до стіни
БІДЕ реставрація ванн Львів.
Біде — низька раковина для особистої гігієни. У ньому зручно умиватися маленьким дітям, а в Британії його часто використовують як ванну для ніг.
Більшість біде випускаються з склоподібного фарфору в комплекті з раковиною й унітазом.
Біде забезпечено холодною і гарячою водою, і основна модель наповнюється до країв, як раковина.
НАСТІННІ
Вид. Всі труби сховані за перегородкою або панеллю. Використання. Настінне біде краще купувати разом з настінним унітазом.
Під—обідком. Більш складна і дорога модель, заповнюється способом, який називається під ободком-. Це означає, що сидіти на біде тепліше, оскільки потік гарячої води проходить під обідком, перш ніж біде наповниться. Деякі моделі мають душовою розпилювач. Перед покупкою дізнайтеся у фахівців, чи можливо у вашому будинку встановити цю модель.
ПІДЛОГОВІ:
Вид. Труби або залишаються на виду, як у унітазу з низьким бачком, або приховані, як у наблизити до стіни унітазу. Використання. Повинен бути такої ж висоти, що й унітаз.
РОЗМІРИ І РОЗТАШУВАННЯ. Звичайна проблема ванній невелика площа. І часто установка унітазу і біде обмежена умовами водопроводу.
Унітази. Різні виробники випускають унітази різних розмірів. Але як правило, піддон повинен бути зручною висоти. Передбачте для унітазу площу близько 140 см 70, щоб вам не було тісно. На унітазі має бути пластикове відро ф вода повинна витікати у ванну.
ВОДОПОСТАЧАННЯ. Правила установки біде різні. Проконсультуйтеся з водопровідником. Але зверніть увагу: модель «над ободком» простіше встановлюється, тоді як «під обідком» вимагає спеціальної установки. В останньому випадку необхідно вчасно запобігти зворотний дренаж, він може стати причиною забруднення води.
Вибирайте міцний твердий пластик на ньому зручніше сидіти і він міцніше. У сучасних унітазах висота бачка 75—100 см. Високі бачки зазвичай бувають заввишки 180 см. Унітаз з низьким бачком займає більше місця, ніж з високим, оскільки піддон висувається вперед.
Можна Коном місце, купивши новий вузький бачок. Біде. Висота біде зазвичай дорівнює висоті унітазу близько 40 см. Його потрібно встановлювати якомога ближче до унітазу.
Ця модель повинна забезпечуватися холодною водою через окрему вхідний шланг, з’єднану безпосередньо з резервуаром.
Гаряча вода теж підводиться через окрему, саму високу трубу, яка йде прямо від резервуара. Деякі системи вимагають, щоб використана вода зливалася через каналізаційну трубу.
Також подивіться:
Коментарі: (0)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Тепер не потрібно міняти стару ємність та тратити гроші на ремонт і покупку.