Догляд за відреставрованою ванною не є складним. Точніше можна сказати, що він такий самий як і за звичайною новою ванною. Першочерговим є засіб яким Ви миєте ванну. Категорично забороняється використовувати засоби, що містять в своєму складі будь яку кислоту. Такі засоби не поспішаючи руйнують глянцеве покриття емалі та відкривають пористу структуру матеріалу в яку потім дуже успішно забивається бруд і ванна втрачає свій первозданний вигляд.
Матеріал "наливна ванна" дуже популярний серед майстрів хто робить Як доглядати за ванною?, що дозволяє отримувати рівну, глянцеву, рівномірно нанесену поверхню. Акрил є ударостійким і зносостійким, володіє хімічною стійкістю і опором до бактерій та грибків.
Як правило поверхня чорніє та покривається жовтими плямами. Мити ванни слід засобами які не містять в своєму складі агресивних речовин. Добре підходять будь які миючі засоби для посуду до прикладу SARMA або вухастий нянь, галла фейрі чи інші засоби миття посуду. Слід використовувати м’яку ганчірку. Засіб потрібно спінити на поверхню відреставрованої ванни та почекати від 5 до 10 хвилин, а потім з допомогою душу змити з поверхні теплою водою.
Не рекомендується заливати в ванну окріп так як дуже різкий перепад температур може викликати тріщини емалі. Якщо є бажання вилити киплячу воду то для початку наберіть холодної води, а туди виливайте окріп. Наливний акрил не любить води температурою вище 80 градусів по цельсію.
Рекомендується під час прання в ванній простелити резиновий килимок між дном тазіка та ванною це робиться для того, що якщо у випаду попадання піску чи якогось іншого абразивного матеріалу на поверхню ванни килимок підстрахує поверхню від подряпин цим самими забезпечить ідеальний вигляд дна.
Речі які можуть линяти не рекомендується розвішувати і сушити над поверхнею Вашої ванни. Справа в тому, що барвники мають здатність проникати в структуру матеріалу залишаючи на поверхні плями відповідного кольору.
Не бийте і не дряпайте покриття, Хоча наливна ванна володіє достатньою абразивною твердістю все ж таки не слід цим зловживати і краще в цьому плані ставитись до неї поблажливіше.
Після кожного використання рекомендується протирати дно ванни сухою ганчіркою. Це стосується не тільки реставрованих ванн , а взагалі будь яких. Діло в тому,що наша водопровідна вода є дуже жорсткою і при активній експлуатації ванни з часом на дні з’являються не зрозумілі жовті плями це ї є кальцинація вапняку.
-------
Якщо у Вас є якісь запитання звертайтесь,ми з радістю Вас проконсультуємо. Нашою основною цілю є те , щоб Ви наш любий клієнт були задоволені.
Також подивіться:
Коментарі: (0)
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Тепер не потрібно міняти стару ємність та тратити гроші на ремонт і покупку.